O firmie

Zakład metalowy "AGA" T.SZWARC & R.BUDAWSKI znajduje się w Północno-Zachodniej Polsce w powiatowym mieście STARGARD SZCZECIŃSKI - 30 kilometrów od wojewódzkiego miasta Szczecina. Na rynku istniejemy od 1986 roku i mamy już duże doświadczenia na rynku polskim jak również zagranicznym (współpracowaliśmy z partnerami z Niemiec, Szwecji i Norwegii). Jesteśmy firmą prywatną - założoną przez Tadeusza Szwarca i Roberta Budawskiego.

W zakładzie na stałe zatrudnionych jest 30 osób w specjalnościach: ślusarze, tokarze, spawacze, handlowcy, magazynierzy, kierowcy. Firma posiada własne hale produkcyjne. Posiadamy bogaty park maszynowy m.in. specjalistyczne maszyny i narzędzia do obróbki stali czarnej jak również stali nierdzewnych i aluminium. Z tak rozbudowanym zapleczem nasze możliwości produkcyjne są bardzo wszechstronne.

Działalność naszej firmy opiera się na 4 formach działalności, są to m.in.:

 1. SPRZEDAŻ HURTOWA STALI
  Jesteśmy największą hurtownią w naszym mieście i okolicy. W ciągłej sprzedaży posiadamy kilkaset pozycji Wyrobów Hutniczych tak stali czarnej jak również nierdzewnej oraz aluminium. Naszymi odbiorcami są firmy oraz odbiorcy indywidualni. Posiadamy specjalistyczny transport do przewozu wyrobów hutniczych, stal niniejszą sprzedajemy w formie nieprzetworzonej jak również przetworzonej na życzenie klienta.
 2. HURTOWNIA GAZÓW TECHNICZNYCH
  Jesteśmy dealerem firmy Linde mając pełen asortyment Gazów Technicznych.
 3. SKLEP METALOWY "AGA"
  Artykuły metalowe, ponad 6000 pozycji. Wśród nich automatyka do bram firmy NICE, hydrofory, pompy różnego zastosowania światowego potentata Hiszpańskiej firmy ESPA, elektronarzędzia , gwoździe, śruby, nakrętki, farby, art. hydrauliczne, różnego rodzaju artykuły metalowe, art. spawalnicze w szerokim asortymencie, spawarki Lincoln i Kempii, Ozas, drut do mig-mag, elektrody, elementy kute do ogrodzeń, łączniki ciesielskie, kołki montażowe, silikony, pianki itp.
 4. ŚLUSARNIA
  Wykonujemy szeroką gamę usług zarówno dla klientów indywidualnych jak również firm, w oparciu o bogaty park maszynowy oraz fachową kadrę pracowniczą możemy zaoferować szeroki wachlarz usług.

MoviesGaleria filmów

Przeglądaj galerie naszych zrealizowanych filmów...

readmoreWięcej